Melsy Beauty Lounge, 2018 yılında Meltem Çakır tarafından kurulmuştur. Meltem Çakır, esans sektöründe 21 yıllık bir kurumsal geçmişe sahiptir. Kurumsal hayatını 2021 yılında Melsy’yi daha ileri seviyeye taşımak ve geliştirmek için bırakmıştır. Merkezin yola çıkış hikayesi, kendisinin çok iyi sonuç veren bu tekniği keşfi ile başlamıştır. Etrafta teknik masajlara yönelik bir merkez olmadığını fark ederek merkezi kisa surede hizmete açmıştır.

Los Angeles ve New York’ta işin uzmanlarından çeşitli eğitimler alarak, işini, verdiği hizmetleri en üst seviyeye taşımak için kendini ve ekibini sürekli eğitmektedir. Merkezde, başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan, kadınlarda bağımlılık yaratan ileri derece masajların farklı teknikleri ve ilerleyişi üzerinde bizzat kendisi çalışmaktadır.

Melsy Beauty Lounge, spa ve güzellik merkezini birleştiren konsepti ile standart güzellik merkezi anlayışından oldukça farklıdır. Diplomalı, tecrübeli profesyonel ekibiyle, sürekli yenilenen hizmetleriyle, kişiye özel uyguladığı masaj teknikleri ile sonuç odaklı hizmet veren bir merkezdir. Kadınların büyük kâbusu selülit konusunda aldığı başarılı sonuçlar ile kısa sürede dikkat çekmeyi başarmıştır. Merkez, genel anlamda selülit, incelme, sıkılaşma üzerine yoğunlaşmıştır, bunun dışında vücut bakımları, yüz gençleştirme masajı, klasik cilt bakımı gibi hizmetlerde mevcuttur. Merkezin en büyük başarısı, müşteri referans sistemiyle ilerlemesidir, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile hem tavsiye ile gelenler, hem de yenilenen paketler bunun göstergesidir.

Sürekli kendini geliştiren, yenileyen, dünya trendlerini takip eden Melsy Beauty Lounge’in Etiler ve Suadiye subelerinde hizmet almanın ayrıcalığını yaşamaya siz de davetlisiniz.