SELÜLİT

 • Selülit, incelme, sıkılaşma masajıMasajımız %100 doğal bize ait tekniklerden oluşan, ahşap aparatlardan da destek alarak uyguladığımız derin doku bazlı bir masajdır. Selülitte, derin yağ blokajlarında, bölgesel incelmede, sıkılaşmada oldukça iyi sonuçlar aldığımız, etkili bir masajdır. 30/40/50 dakika olarak 10’ar seanslık paketler halinde sunulmaktadır. Bölgesel ya da tum vücut şeklinde uygulanabilir. Goruşmeye gelindiğinde analiz yapılarak ihtiyacı belirleyip ona göre ilerlenmektedir. Haftada minimum 2 kez gelinmesi tavsiye edilir, düzenli gelinmesi önemlidir.
 • Gua Sha vücut masajıGeliştirdiğimiz özel tekniklerden oluşan, Gua Sha taşından destek alarak yaptığımız, İncelme sıkılaşma alanında Türkiye’de sadece bizim uyguladığımız bir masajdir. Bu özel teknikle yapılan masaj, lenf sistemini harekete geçirir, cilt kalitesini iyileştirir, ödem atar, vücut toparlar, anti- aging etkisi mevcuttur. 60 dakika tüm vücut uygulanır. 10 seanslik paket yada seans şeklinde sunulmaktadir.
 • Yosun terapiVitamin ve mineraller yönünde zengin, deniz bazlı ürünümüz incelmede oldukça etkilidir. Selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, cildi yenileyici, ödem atıcı, metabolizmayı canladırıcı bir vücut terapisidir. Peeling, yosun maske, infrared battaniye ve masajdan olusur. Ortalama 60/70dk sürer.
 • Bodymelt bölgesel incelme metoduLenfatik sistemi hareketlendirir, yağ yakımına yardımcıdır, incelme & daralma sağlar, toksin atar, selulit tedavisine yardımcıdır, metabolizmayı hızlandırır. %100 ahşap aparatlarla uygulanır. 10 seanslık paket halinde sunulur. Üst üste uygulanır. Acısızdır, morarma yapmaz.

MASAJ TERAPİLERİ

 • Selülit, incelme, sıkılaşma masajıMasajımız %100 doğal bize ait tekniklerden oluşan, ahşap aparatlardan da destek alarak uyguladığımız derin doku bazlı bir masajdır. Selulitte, derin yağ blokajlarında, bölgesel incelmede, sıkılaşmada oldukça iyi sonuçlar aldığımız, etkili bir masajdır. 30/40/50 dakika olarak 10 ar seanslık paketler halinde sunulmaktadır. Bölgesel ya da tüm vücut şeklinde uygulanabilir. Goruşmeye gelindiğinde analiz yapılarak ihtiyacı belirleyip ona göre ilerlenmektedir. Haftada minimum 2 kez gelinmesi tavsiye edilir, düzenli gelinmesi önemlidir.
 • Yüz lifting masajı%50 manuel %50 gua sha taşıyla uygulanır. 30 dk sürer. Seans yada 10 seanslık paket şeklinde alınabilir. Kullandığımız teknikler yüzdeki kan dolaşımını arttirdığı için doğal lifting, kırışık açma ve ışıltı etkisi yapar. Faydalı kristallerden üretilen Gua Sha taşı aynı zamanda drenaj etkisiyle yüzünüzdeki şişliğin inmesini daha ince ve canlı görünmesini sağlar. Doğal yollardan gençleşme sağlar. Doğal bir anti-aging uygulamasıdır.
 • Medikal masajMedikal masaj ile deri ve derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemi, mekanik ve sinirsel yolla uyarılır. Bölgesel kan dolaşımını arttırarak dokuya kan gelmesini sağlar. Düzenli olarak alınması gereken koruyucu tıbbi bir bakim olarak görülmelidir. Sağlık için yatırımdır. Felç, eklem hastalıkları, yumuşak doku romatizmaları, bel ve boyun ağrıları, kas spazmları, omurga sağlığı ve sırt agriları, uykusuzluk, adele krampları, sportif aktivite sonrası yorgunluğun giderilmesi, medical masajın fayda sagladığı rahatsızlıklardan bazılarıdır. 30dk ve 50 dk olarak uygulanır.
 • Spor masajıYogun spor hayatı olanlar için uygulanır. Kişinin esnekliğini arttırır, sakatlık riskini minimuma indirir, sportif performansı arttırır. Laktik asitin vücuttan hızlı atılmasını sağlar. Aktivite öncesi ya da sonrası uygulanabilir. Fiziksel, psikolojik ve fizyolojik bir ihtiyaçtır. 50 dk olarak uygulanır.
 • Aromaterapi masajıBu masaj terapatik\esansiyel yağlarla uygulanır, bu yağlar nefes yoluyla solunur ve cildinizde emilir. Böylece limbik sisteminizi etkileyerek vücudunuzda olumlu değişiklere yol acar. Kullanılan yağın çeşidine gore sakinleştirir, canlandırır, enerji verir, arındrır, rahatlatır. 50 dk suren düşük tempolu bir masajdır.
 • Bali masajıTüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan Bali masajı, ayak parmaklarınızdan saç derinize kadar vücudun her bölgesinin rahatlamasını amaçlar. 60dk suren masajımızda sert ve ve nazik sıvazlama ile cilt germe teknikleri uygulanır. Rahatlama sağlar, kan dolaşımı hızlanır, strese iyi gelir, baş ve bel ağrılarını azaltır, uykusuzluğa iyi gelir, bagışılık sistemini kuvvetlendirir.
 • Hamile masajıHamilelik sırasında artan ve değişen hormone dengesi sebebiyle iskelet ve dolaşım sisteminde rahatsızlıklar oluşur. En sık rastlanan şikayetler, sırt ve bel ağrısı el ve ayak bileklerinde ödemdir. Hamilelik döneminde yapılan masaj eklem ve kas ağrılarını büyük ölçüde dindirir, ödem ve şişkinliği azaltır, daha rahat uyunmasını sağlar. böylece daha kaliteli bir hamilelik sürecine destektir. 40 dk uygulanir.
 • Manuel lenf drenaj masajı Lenf sisteminin elle manipule edilerek bloke olmuş lenf sıvısının serbest akımının sağlanması amacıyla uygulanır. Lenf sıvısı elle ayak bileğinden boynumuza kadar taşınır. Lenf akışı harekete geçer, ödem ve şişkinliği giderir, toksin atar, sindirime faydalıdır, stresi azaltır, Liposuction, yağ enjeksiyonu, bbl gibi estetlik operasyon sonrasında ameliyat sonucunun başarılı olmasına oldukça destek bir masajdır. Ciltteki kolajen üretimine destek olur bu sayede cilt sıkılaşır ve gençleşir. Hafif, monoton ve sürekli tekrar eden hareketlerle tüm vücuda 70dk uygulanır, Kilo vermenize engel olan toksinler icin çok basarılı bir uygulamadır.Akut enfeksiyon, kanser, astrim ve damar tikanıklığı problem olan kişilere uygulanması sakıncalıdır.
 • Gua Sha vücut masajıGeliştirdiğimiz özel tekniklerden oluşan, Gua Sha taşından destek alarak yaptığımız, İncelme
  sıkılaşma alanında Türkiye’de sadece bizim uyguladığımız bir masajdır. Bu özel teknikle yapılan masaj, lenf sistemini harekete geçirir, cilt kalitesini iyileştirir, ödem atar, vücut toparlar, anti-aging etkisi mevcuttur. 60 dakika tüm vücut uygulanır. 10 seanslık paket ya da seans şeklinde sunulmaktadır.
 • Anti-stres masajıStresten, uykusuzluktan şikayeti olan kişiler icin özel müzik eşliğinde, yumuşak fırça darbeleriyle, sedir agacı ve portakal karışımı esansıyla yağdan oluşan organik bir karışım ile 60dk tum vücuda uygulanan özel bir ritual masajıdır
 • Migren masajıMigren masajı başımızdakı migren noktalarına yüksek baskılı dairesel haraketlerle 30 dk baş ve boyuna uygulanır. Migren atağını engeller, agrıyı azaltır, vücudu ve zihni rahatlatır. Tetik nokta terapisi de denir.
 • Bas ve boyun masajıSorunlu olan bas ve boyun bölgesine rahatlama, gevşeme amacıyla uygulanan 30 dk lık bir masajdır. Sürekli telefon ve bilgisayara bagımlı olduğumuz günümüz dünyasında ihtiyaç duyulan bir masaj türüdür. Uykusuzluk, gerginlik, bas-boyun agrısı ve tutulmalara karşı çok etkilidir.
 • Refleksoloji masajıEl ve ayak tabanında belirli noktalara basınç uygulanarak yapılan bir masajdır.El ve ayakta her bir nokta vücutta belirli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji bir tur denge masajıdır, kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar.

VÜCUT TERAPİLERİ

 • Yosun terapiVitamin ve mineraller yönünde zengin, deniz bazlı ürünümüz incelmede oldukça etkilidir. Selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, cildi yenileyici, ödem atıcı, metabolızmayı canladırıcı bir vücut terapisidir. Peeling, yosun maske, infrared battaniye ve masajdan oluşur. Ortalama 60/70dk surer.
 • Vücut peelingÖlü deriyi temizleyip, altındaki sağlıklı, ışıltılı cildi ortaya çıkarmak için uygulanan 25/30 dk’lık bir terapidir. Cilt zamanla, nemsiz kalmaktan, fazla güneş ışınına maruz kalmaktan, dar giysilerden ve başka bir sürü etkenden pul pul dökülmeye başlar, matlaşır. Peeling bakımı ile bu dökülmeler temizlenir ve yumuşak, sağlıklı bir cilde kavuşursunuz. Herhangi bir bakım öncesi ürünlerin etkisini daha derin görebilmek için ve selülit masajına destek olarakta uygulanmaktadır.
 • Infrared sauna zayıflama battaniyesiSauna battaniyesi yada diğer adıyla detoks battaniyesi incelme, toksin atma ve zayıflamaya destek amacıyla kullanılır. Tek seansta 600 ve üzeri kalori yakılabilir, toksin atar, ödem atar, metabolizma hızlandırır, dolaşımı hareketlendirir, bağışıklıgı güçlendirir. Başka terapilerle combine kullanılabilir.
 • Pressolab lenf drenajÇeşitli rahatsızlıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel incelme ve sıkılaşma programlarımda kullanılmaktadır. Lenf cihazı, Tulum şeklinde giyilen ve ayaktan boyuna kadar uygulanan basınclı masaj yapan bir cihazdır. Lenf dolaşımını hareketlendirir. Dolaşım bozukluğu olan kişilerin mutlaka uygulatması gerekir. 20/30 dk arası uygulanır.
 • Popo bakımıKuruyan, matlaşan, akne/leke problem olan kişilere uygulanır. Kullandığımız özel ürünlerle poponuz daha sağlıklı ve bakımlı bir görünüme kavuşur.
 • Magnezyum Detoks
 • Dekolte bakımıVücudun en hassas ve bakıma ihtiyaç duyan bölgelerinden biri dekoltedir. Güneş ışnlarından etkilenir, yer çekiminden öncelikli etkilenen bölgelerdendir, kolay kurur, kırışır ve lekelenir. Deri yapısı bu bölgede incedir. Özel ürünlerle yapılan bakım ile dekolteniz daha sağlıklı, genç ve taze bir görünüme kavuşur.
 • Sırt BakımıSırt bölgesi vücudun diğer bölgelerine nazaran daha yağlı olur.düzenli bakım yapılmazsa yağ, kir ve ölü deri parcacıkları gözeneklerin içinde birikir, bu da sivilce ve siyah nokta oluşumunu arttırır. Kendi sırtımıza bakım yapmak zor olduğundan uzmandan destek alınması gerekir. Detaylı ve özenli bir şekilde bakım uygulanmaktadır. Böylece daha pürüzsüz ve canlı bir sırta kavurşunuz.

İNCELME VE SIKILAŞMA

 • Selulit, incelme, sıkılaşma masajıMasajımız %100 doğal bize ait tekniklerden oluşan, ahşap aparatlardan da destek alarak uyguladığımız derin doku bazlı bir masajdır. Selülitte, derin yağ blokajlarında, bölgesel incelmede, sıkılaşmada oldukça iyi sonuçlar aldığımız, etkili bir masajdır. 30/40/50 dakika olarak 10 ar seanslık paketler halinde sunulmaktadır. Bölgesel ya da tum vücut şeklinde uygulanabilir. Göruşmeye gelindiğinde analiz yapılarak ihtiyacı belirleyip ona göre ilerlenmektedir. Haftada minimum 2 kez gelinmesi tavsiye edilir, düzenli gelinmesi önemlidir
 • Infrared sauna zayıflama battaniyesiSauna battaniyesi ya da diğer adıyla detoks battaniyesi incelme, toksin atma ve zayıflamaya destek amacıyla kullanılır. Tek seansta 600 ve üzeri kalori yakılabilir, toksin atar, ödem atar, metabolizma hızlandırır, dolaşımı hareketlendirir, bağışıklıgı güçlendirir. Başka terapilerle combine kullanılabilir.
 • Yosun terapiVitamin ve mineraller yonunde zengin, deniz bazli urunumuz incelmede oldukca etkilidir. Selulit giderici, zayiflatici, toksin atici, cildi yenileyici, odem atici, metabolizmayi canladirici bir vucut terapisidir. Peeling, yosun maske, infrared battaniye ve masajdan olusur. Ortalama 60/70dk surer.
 • Gua Sha vucut masajıGelistirdigimiz ozel tekniklerden olusan, gua sha tasindan destek alarak yaptigimiz, Incelme sikilasma alaninda Turkiye’de sadece bizim uyguladigimiz bir masajdir. Bu ozel teknikle yapilan masaj, lenf sistemini harekete gecirir, cilt kalitesini iyilestirir, odem atar, vucut toparlar, anti-aging etkisi mevcuttur. 60 dakika tum vucut uygulanir. 10 seanslik paket yada seans seklinde sunulmaktadir.
 • Bodymelt bölgesel incelme masajıLenfatik sistemi hareketlendirir, yag yakimina yardimcidir, incelme & daralma saglar, toksin atar, selulit tedavisine yardimcidir, metabolizmayi hizlandirir. %100 ahsap aparatlarla uygulanir.10 seanslik paket halinde sunulur. Ust uste uygulanir. Acisizdir, morarma yapmaz.
 • İncelme bakımıVücudun ihtiyacına göre etkili ürünlerle uyguladığımız bölgesel incelmeye yönelik vücut bakimidir. Farklı ürünlerle farklı terapiler uygulanmaktadır. 60 dk sürer.

CİLT BAKIMI

 • Klasik cilt bakımıCildin ihtiyacına yönelik, profesyonel ürünlerle uygulanan derin temizlik işlemidir. 60 dk surer. Temizleme, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske, led terapi, serum, nemlendirici, ve yüz masajı uygulanır.
 • Express cilt bakımıCildin ihtiyacına yönelik, etkili profesyonel ürünlerle 30 dk uygulanan temizlik işlemidir.
 • Yüz lifting masajı%50 manuel %50 Gua Sha taşıyla uygulanır. 30 dk sürer. Seans ya da 10 seanslık paket şeklinde alınabilir. Kullandığımız teknikler yuzüdeki kan dolasımını arttırdığı için doğal lifting, kırışık açma ve ışıltı etkisi yapar. Faydalı kristallerden üretilen Gua Sha taşı aynı zamanda drenaj etkisiyle yüzünüzdeki şişliğin inmesini daha ince ve canlı görünmesini sağlar. Doğal yollardan gençleşme sağlar. Doğal bir anti-aging uygulamasıdır.